Audi A4 Avant 35 TDI - S TRONIC / 163 kF
Viti Prodhimit: 07 / 2020
KM: 167 900
Full Matrix para dhe mrapa,Keyless Entry,DriveSelect
Virtual Cockpit & Sport Cockpit,Camera,
Ulset elektrike dhe nxemje,Climatronic 3-zonale,
Ambient Light, Adaptive CruiseControl, Side Assist
Audi PreSense, Senzor Shiu, Bagazhi elektrik.
Wireless Charging, Pasqyre me palosje.
Shitje për Export.
Mundësi financimi nga të gjitha bankat.
Select Auto
Magj.Prishtinë-Mitrovicë,Shkabaj(afër Hib-Petrol).
📞 +383 45 107 170
📞 +383 45 103 333