VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 Tdi 81kw-110Ps Rks
Viti i prodhimit 01.06.2015 MANUAL 6+R
Kilometra 217.xxx te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar Rrypin dhenmzor te ndrrum ne 204xxx km
Motori 1.6 Tdi 110Ps Manuel 6 Shpejtsi + R
Start Stop System
Senzora parkingu
Vende 5
2 Qelsa
Limozine 5 dyer
Klimatronike
AUX / MP3 / SD Card / BLUETOOTH
ABS / ESP / AIRBAG
4x Xhamat me rrym
Xhama te erresuar fabrikisht
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Fellne 16 fabrikisht me goma Veres
Liber servisi dhe faktura
Vetura eshte ne gjendje te perfekte dhe e gatshme per gjdo testim dhe kontroll!
VETURA ESHTE E DOGANUAR NE TETOR 2023 MUNDET TE PERKTHEHET BREDNA DITES.