✔️Tipi: Audi A4 2.0 B8


✔️Viti: 2015


✔️Statusi: Doganuar/ I regjistruar


✔️Lloji: Automatik


✔️Lenda: Nafte/dizell


✔️Fuqia: 150PS


✔️Km: 149,000.00 te verifikuara


✔️Ngjyra: Bardhe


✔️Uleset: Lekure e zeze


✔️Opsionet ekstra: Uleset lekure, Panorama larte, Kamera dhe sensoret per parking, uleset me ngrohje, ulset me buton, Komandat ne timon, Navigacion, Dritat LED, Auto start-stop + hill start assist, Auto Hold, Keyless, AUX, Kilometrat e garantuar ne cdo servis te autorizuar te Audi-se, I sapo ardhur nga jashte regjistrimi i pare ne Kosove ka regjistrim deri 11/2024.


✔️Cmimi: ME MARREVESHJE!


✔️Kontakt: +383-48-44-11-10 (viber + whatsapp)