✔️Tipi: Audi A4 2.0 B8

✔️Viti: 2015

✔️Statusi: Doganuar/ I regjistruar deri me 03/2025

✔️Lloji: Automatik

✔️Lenda: Nafte/dizell

✔️Fuqia: 150PS

✔️Km: 98,000 TE VERIFIKUARA

✔️Ngjyra: Moonlight Blue

✔️Uleset: Lekure e zeze

✔️Opsionet ekstra: Uleset lekure, Panorama larte, Kamera dhe sensoret per parking, uleset me ngrohje, ulset me buton, Komandat ne timon, Navigacion, Dritat LED, Auto start-stop + hill start assist, Auto Hold, Keyless, AUX, Kilometrat e garantuar ne cdo servis te autorizuar te Audi-se, I sapo ardhur nga jashte regjistrimi i pare ne Kosove ka regjistrim deri 03/2025

✔️Cmimi: ME MARREVESHJE!

✔️Kontakt: +383-48-44-11-10 (whatsapp)