Shitet Audi A5 3.0 TDI 3x S-line
Viti: 2014

Vetura posedon:
- Start/stop
- Black interior
- Distronik
- Lane assist
- Kendi i vdekur
- Keyless entry
- Fellne R19
- Adaptive Lights
- Sistem te zerimit (Bang&Olufsen)
- Kamer
- Karrikat me nxemje

Vetura ka 1 vit regjistrim dhe servisin e ka tkrym.

Bejme ndrrim edhe me toke ne lagjen veternik apo hajvali.

Qmimi: 17,500€
044-985-553