AUDI A5 Sportback Sport 

2,0TDI 190 PS Automatik

170,000 KM

Viti i Prodhimit 03/2017

Isofix

Drita LED

Sistem kundër rrëshqitjes

Trip computer

Ndezje pa qelës

Klime automatik

Ulëset me ngrohje

Ulëset Alkantara (Gjysme Lekure)

Bagazhin elektrike

Cruise control

Child Lock (Bravë për fëmij)

Libër servisi online

Bluetooth

Asistent i rrezeve të gjata

Audi drive select

Hold assist

Audi Smartphone Interface

Apple car play & Android

Tregues dinamikë të pasmë

Vetura eshte e sapo ardhur, e pa vozitur ne kosove

Km dhe histori online 100% i garantuar

Me Dogane te paguar.

Per me shume kontaktoni: 

048422777 

049820558 viber whatsapp