AUDI A5 S-LINE 40TDI QUATTRO


- MOTORRI: 2.0TDI 190PS

- NDERRUESI: S-TRONIC

- VITI: 12/2017

- PAJISJET SHTESE

- S-LINE JASHT DHE BRENDA

- DRITA MATRIX

- DYNAMIC TURN SIGNAL

- NGJYRA E ZEZE METALIKE

- ULESE SPORTIVE S-LINE (ALCANTARA)

- ULESE ME FRYRJE 

- CLIMATRONIC 3ZONE

- NAVIGATION SYSTEM

- AUDI DIGITAL INSTRUMENT CLUSTER

- TIMON SPORTIV S (MULTIFUNKSIONAL)

- F1 (SHPEJTESI NE TIMON)

- KAMERA PER PARKIM

- SENSORA PARKIMI

- GYPEK ME HAPJE/MBYLLJE ELEKTRIKE

- DRIVE SELECT (EFFICIENCY,NORMALAUTO,DYNAMIC)

- TEMPOMAT

-SENSOR TE DRITES,SENSOR SHIU

- PASQYRE ME ERRESIM, LEVIZJE ELEKTRIKE DHE PALOSJE

- PEDALE ALUMINI S

- TAVANI I ZI BRENDA

- BLUETOOTH,AUX, USB

- GOMA TE REJA

- DETAJET E INTERIERIT DHE PASQYRET KARBON 

- 2 ÇELESA, LIBRI I SERVISIT

- 1 PRONAR NE KOSOVE

- SAPO SERVISUAR, RRYPI DHEMBEZOR I NDERRUAR

- GJENDJA PERFEKTE