SHITET: AUDI Q8 50TDI V6 QUATTRO S-LINE BLACK DESIGN VITI:2019 KM:79000 TE GARANTUARA 100% 3X S LINE FULL PAJISJE DISQE 22INCH AUDI SPORT DRITAT FULL LED MATRIX GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE 10/10