TOYOTA KOSOVA VETURE E PERDORUR

AUDI SQ5 COMPETITION

3.0 V6 BI-TDI| 326HP 650NM| QUATTRO| AUTOMATIC-TIPTRONIC (8)

             Viti I Prodhimit:21.06.2016                                                                                    Km:178,100

EXTERIERI:

·         Ngjyra Hiri Metalike (Pearl Effect)

·         Drita Xenon,Bi-Xenon, LED Ditore (Daylight LED), Drita te Kthesave, Drita te Mjegulles

·         Sensora Parkimi, Para-Prapa (Park Distance Control)

·         Disqe Alumini 20” (Goma te Veres Michelin Pilot Sport 4Suv, te reja)

·         Disqe Alumini 19” (Goma te Dimrit Continental)

 

INTERIERI,FUNKSIONET DHE SIGURIA:

·         Ulese Sportive S (Alcantara&Lekure)

·         Sport Suspension S (Amortizim Sportiv S)

·         Sound System Dynamic mode

·         Ulese me Levizje Elektrike, Ngrohje, Memorie, Fryrje dhe Zgjatje

·         Timoni Progresiv, I Lekures Multifunksional me pedale te nderruesit F1

·         Xhama Aukostik kunder zhurmes

·         Pasqyre me rryme, ngrohje, palosje, dhe Erresim

·         Sensor I shiut, Sensor I Dritave

·         Climatronic 3 Zona (Frigorifer te integruar)

·         Audi MMI Multimedia (Bluetooth,SD Card,Cd,Aux)

·         Navigacion

·         Kamera prapa

·         Audi Drive Select (Dynamic,Individual,Auto,Comfort,Efficiency)

·         Hill Decent Control (Kontroll ne terene jasht rruge)

·         Adaptive Cruise Control (Tempomat Adaptiv me Radar per percjellje te vetures)

·         Audi Breaking Guard (Frenim Emergjent)

·         Audi Side Assist (Blind Spot Monitor – Kendi I vdekur)

·         Tavani I zi Brenda

·         Gypeki me hapje/mbyllje elektrike

·         Alarm Kunder Vjedhjes

·         Shtroje Gome ne Gypek

·         Tregera te ri per montim

·         Start/Stop

·         ABS/ESP/ASR, Sistemi I frenimit me rikuperim

·         Set Riparues I gomes reserve + Shrafi Sigurues

·         Pedale Alumini Sportive

·         Isofix

·         Imobilizer

·         3 Çelësa Origjinal, Liber Servisi, Fatura dhe te gjithe dokumentat nga Prodhuesi

VETURA ESHTE E GARANTUAR NE HISTORI, MUND TE SHITET ME RAIFFEISEN LEASING, ME FATUR TVSH