BMW 120D F20 AUTOMATIK 


Viti i prodhimit 2014

Motorri 2.0 dizel 184ps

Automatik 8shpejtsi

Connected Drive me kamer per leximin e shenjave te komunikacionit

Keyless Entry - hapje dhe mbyllje me gisht

Keyless Go

3 mode per vozitje, SPORT, Comfort dhe ECO PRO

Bi-Xenon dhe leda para mrapa

Pasqyre dhe xhamat me rryme

Senzora parkingu para mrapa

Shiber

Klime automatike dyzonale 

Tempomat - me limit

Nxemje ne karrika

iDrive navigation me ekran te madh

Bluetooth, AUX, CD/DVD, BMW Online

Drita automatike 

Kilometra te garantuara (212,000)

Nr tel:+38349431643