BMW 218D 🇨🇭🇨🇭 (Me Dogan) Viti : 03/2016 Model : 218D Automatik (Active Taurer) Km : 219.xxx Kontakt : + 383 48 504 606 Vetura posedon : Senzor Parkingu Distanc kontroll Klimatronik Timon Multifunksional Vozitje eco pro/ sport/ comfort Motor Twin power turbo Auto start/stop Ndezje pa qelës Bagazh me pullë ( hapje / mbyllje) Radio Blutetooth /Navigacion Tempomat 2 Qelësa Fuqia 110kw (150ps ) ✅ I sapo importuar nga Zvicra dhe i pa vozitur në Kosovë ✅ Garancion në km dhe aksidente ✅ Mund të kontrollohet te cilido Servis