X-Line, XDRIVE, X1, (4x4)
Cmimi 12.700

2.0 Dizell / Automatik / 136 PS

Viti 2015, Km të garantura  213000 me Liber servisi PA DOGANE.


- xDrive (4x4) 

- x-Line                         

- Timonin me nxemje

- ABS Frenat

- Lidhja AUX

- Dy Qelsa

- airbag i përparmë

- Airbag anësor i përparmë

- Alarmi

- Kundër gërvishtjeve

- Kundër rrotullimit

- Mbulesa e bagazhit / rafti i kapelës

- Paralajmërim për rripin e sigurimit

- Bluetooth

-  Cruisse Controll.

- CD player

- Kontrolli i lundrimit

- Partikëll Filter

- Dritare elektrike

- Mbyllje qendrore me telekomandë

- Skema pa duar

- Interieri i brendshmë Sport ISOFIX

- Dritat LED

- Fellne me Goma dimri TE REJA.                                         

- Start-Stop 

- Mbështetje e mesëm

- Timoni Mulltifunkcional

- Sistemi i navigimit

- Ulëset me ngrohje

- Sensori i parkimit të pasëm

- Sensori i parkimit përpara

- Radio FM

- Sensori i shiut

- Timoni i rregullueshëm

- Ulëset e pasme të paluashme

- Brendshme prej lëkure

- Timoni prej lëkure

- Ulëset lëkure

- Binarët e çatisë

- Dritat xenon

- Kuka terheqese me montim.

- Mund te kontrollohet verifikohet për kilometra dhe të tjera, në Servis të autorizuar të BMW-së.
Cmimi Me Ndrim 13.700