Bmw X1 xDrive🇨🇭 Viti : 11/2016 Km : 193.xxx Model : Automatik xDrive (me doganë) Kontakt : + 383 (48) 504 606 Vetura posedon : Senzora para/mrapa Klimatronik Timon multifunksional Ulëset me ngrohje Vozitje Eco Pro/Sport/Normal Auto Start/Stop Ndezje pa qelës Ambient Light Tempomat Goma 17 (me fellne) 2 Qelësa Radio Bluetooth/Cd Shpenzime te vogla Navigacion Fuqia 110kw - 150 ps ✅ I sapo importuar nga Zvicra dhe i pa vozitur në Kosovë ✅ Garancion në km dhe aksidente ✅ Mund të kontrollohet te cilido Servis