BMW X3 20d XDRIVE  Facelift

Automatik 8M

192,000 km

Viti 2015

Navigacion

Komanda ne timon

Pasqyret elektronike

Bord Kompjuter

Ndezje pa qelës

Klime automatik

Ulëset me ngrohje

Ulëset Alkantara (Gjysme Lekure)

Bagazhin elektrike

Cruise control

Child Lock (Bravë për fëmij)

Gjamat e erresuar nga prodhuesi

Drrita te Mjegulles

Gjamat Elektronik & me ngrohës

Bluetooth Usb sd card

Timoni multifunksional i lekures

Leda para mbrapa

Xenon Bixenon

Angel eye

Tempomat

2 Qelsa

Vetura eshte e sapo ardhur, e pa vozitur ne kosove

Km dhe histori online 100% i garantuar

Me Dogane te paguar.

Per me shume kontaktoni: 

048422777 

049820558 viber whatsapp