BMW X5 Me Dogan🇨🇭

Model 40D X Drive 313PS

I Sapo Ardhur Nga Zvicrra🇨🇭

Full Extra

Distronik, Front Asisst, Asisst Brake, Cruise Control etj

Ulse Me Nxemje,Ftofje, Memorie, Thyerje etj

Ulse Mbrapa Me Nxemje

Keyless

Webasto dhe me dy qelsa

Aplikacionin MyBMW me gjitha opsionet

Led Ambient Shum Ngjyresh

EcoPro, Comfort, Sport, Sport+

Kamera dhe Senzora 360°

Drita Led Intellegent

Me gjitha serviset e kryer dhe e mirembajtur ne BMW

Menjaq Modelit te ri 

Kuk eletornike ETJ


048676869