Citroen C Elysee 1.6 Diesel 74KW  100PS Viti i prodhimit 2019 Pako me e Larte Shine Manual 6 shpejtesi ABS, ESP, Tempomat etj Senzora parkimi mbrapa Radio me touch + perkrah navigacionin Timon lekure Nderrues i shpejtesise lekure Hapja dhe mbyllja e dritareve automatike 5 dyer, bagazh 506 litra Goma te veres me fellne Klime Tempomat Drita mjegulle Drita te dites