Dacia Duster Techroad 2019 1.5 dCi

Dacia Duster 1.5 dCi Techroad 
Viti i prodhimit: 09/2019
Garancioni nga prodhuesi: 09/2024
Regjistrim valid deri me: 16.12.2024
Motori: 1.5 dCI 115 HP
Kilometra: 58,000
Marshi: Manual
Kamera dhe senzor per parkim prapa
Sistemi Start Stop
Çelës intelegjent
Bluetooth
Klime automatike
MEDIANAV me ekren me prekje
Sinjalizues i këndit te vdekur