FORD S-MAX | 2012 | AUTOMATIK | 2.0 | NAFTË | 103kW/140KF Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë! SPECIFIKAT E VETURËS: 6 x Airbag (përpara, anësorë, prapa) ABS (Anti-lock Braking System) ESP (Electronic Stability Control) Senzor për matjen e temperaturës së jashtme Pajisje të ulëses së fëmijës ISOFIX LCD instrument tabela me bord kompjuter Ulëset nga materiali shtof Ulëset e para me ngrohje Konzola përpara e lartë me mbështetëse të dorës Rregullues dhe limitues shpejtësie - Tempomat Ulëset e pasme me mbështetëse të rregullueshme Retrovizori i brendshëm me errësim automatik 8" Ekran i ndjeshëm në prekje (Touchscreen) me Bluetooth konektim, AUX, CD, DAB dhe Navigacion me harta të Evropës 16" Fellne të çelikut me mbuloja dekorative Auto-hold funksioni Timoni multifunksional nga lëkura Drita të mjegullës përpara dhe prapa LED Dritat e ditës automatike LED Dritat e pasme Senzor parkimi përpara dhe prapa Mbyllja qendrore me pilot Senzor shiu me fshesa automatike Dritaret elektrike përpara dhe prapa Klimatizim automatik dy zonal Ulëset e para me lëvizje gjysmë elektrike Pasqyret elektrike dhe me ngrohje