LEXUS GS 450H 2014 NE GJENDJE PERFEKTE 1 PRONAR NGA 00

MOTORRI:3.5L V6 BENZIN+ HYBRID 290PS

FULL PAJISJE 

ULESE ELEKTRIKE ME MEMORIE, ME NGROHJE DHE VENTILIM

BLIND SPOT MONITOR

KAMERE PARKIMI + SENSORA

KEYLESS ACCESS

TIMON MULTIFUNSKIONAL F1

DRIVE MODE SELECTION

DRITA LED DITORE + BIXENON

SISTEM ZERIMI DOLBY 

VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE, SKA NEVOJE ASNJE INVESTIM