Mercedes Benz E220d AMG-LINE 

I sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪

Nr Kontaktues: +38349463144

Vetura Ne Gjendje Perfekte Me kilometra origjinale te garantuara •229.161•

Ccm: 2.0 - 194 PS / 143 KW 

Viti: 2019 Amg Line - Full Option

 •••AMG-LINE•••FULL PANORAM

• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik

• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa 

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Asistime gjatë vozitjes vija të bardha: Line&Front Assist

• Sisteme të Asistimeve gjatë vozitjes: “Distanc Control”

• Ulese me ngrohje,me buton,me memorie

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës 

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal me kamer

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” 

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë 

• Ulëse me Ngrohje & me Buton

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3 

• CD-Player 

• Blutetooth