Mitsubishi Outlander 2.2D 4x4 Manual 6 shpejtesi, 7Ulese

1 Pronar nga 00, i mirmbajtur me kohe cdo servis, Km aktuate 183,000 (100% te garantuara)

Mundesi vozitje 4x2 (me rrota te para, 4x4 autoamtik dhe 4x4Lock per offroad)

posedon interier te lekures, ulese me nxemje, keyless acces (hapje mbyllje pa celes) 2 celesa, Radio me touchscreen, Dwd, Aux, Kamer prapa per parkim, xhama te erresuar, Muzik ekstra RockFrod Fosgate

2 pare goma vere/dimer,

ne gjendje te rregullt