OPEL ZAFIRA | 2013 | AUTOMATIK | 2.0 | NAFTË | 96kW/130KF Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë! SPECIFIKAT E VETURËS: • 6 x Airbag (përpara, anësorë, prapa) • ABS (Anti-lock Braking System) • ESP (Electronic Stability Control) • Senzor për matjen e temperaturës së jashtme • Pajisje të ulëses së fëmijës ISOFIX • Dritaret elektrike përpara dhe prapa • LCD instrument tabela me bord kompjuter • Ulëset nga materiali shtof me lumbar suport • Dritat e ditës automatike me sistemin DRL • Xenon/Bi-xenon dritat e shkurta dhe të gjata • LED dritat e pasme • Rregullues dhe limitues shpejtësie - Tempomat • Retrovizori i brendshëm me errësim automatik • 17" Fellne çeliku me mbuloja dekorative • Auto-hold funksioni • Timoni multifunksional nga lëkura • Xhamat e pasëm me errësim shtesë • Klima manuale një zonale • Mbyllja qendrore me pilot • Ulëset e para me ngrohje • Radio me CD, AUX dhe DAB • Pasqyret elektrike dhe me ngrohje • Drita të mjegullës përpara dhe prapa • Senzorë parkimi përpara dhe prapa • Senzor shiu me fshesa automatike