RENAULT CAPTUR 1.5DIESEL AUTOMATIK ME 48,000KM (100%) TE GARANTUARA

1 PRONAR NGA 00, E BLERE DHE E MIRMBAJTUR VETEM NE SERVIS TE AUTORIZUAR

SENSORA PARKIMI, TIMON MULTIFUNKSIONAL, NDEZJE ME BUTON START/STOP , SENSORA PARKIMI, BLUETOOTH,