Shitet Renault Megane 1.9 Dci 131 ps ne fund te dhjetorit te vitit 30.10.2010 

me km 254600 shum i rujten si jasht ashtu edhe mbrenda me shpenzime shum te vogla

Vetura posedon 2 pare goma veres me fellne edhe dimrit me bandasha, tempomat, navi,instrumentablen gjysem digjitale, pullat ne timon, bluetuth, dritat automatik nate-dite, Pasqyre me palosje, posedon 6 plus1 shpejtesi, gjamat color , klim dy sezonale, posedon dy qelsa te menqur, dhezet me pull (START)etj.

Ka rigjistrim 18.10.2024 gati 1vit me marveshje.

Vetura e ka servisin e krym rypin dhembezor , vajnat , filterat te autoservis Flori me daten 10/06/2023 dhe ka garancion dy vite ne servis,


Info ne Tel Viber & WhatsApp

Kontakti : ☎️049672929.