RENAULT TWINGO | 2014 | MANUAL | 1.2 | BENZIN 75 Ps / 55 KW Vetura e sapo importuar nga Gjermania dhe ende e pa vozitur në Kosovë!  Librin e Servisit  Kilometra të verifikuara  Interieri: Shtof  Gjamat: Elektronik  AUX-IN  Air Bag  ESP  ABS  USB  Goma të veres në gjendje të mirë