SEAT ARONA | 2019 | AUTOMATIK | 1.6 | NAFTË | 70kW/95KF Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë! • 6 x Airbag (përpara, anësorë, prapa) • ABS (Anti-lock Braking System) • ESP (Electronic Stability Control) • Senzor për matjen e temperaturës së jashtme • Pajisje të ulëses së fëmijës ISOFIX • Dritaret elektrike përpara dhe prapa • LCD instrument tabela me bord kompjuter • LED Dritat e ditës automatike • LED dritat e pasme • Drita të mjegullës përpara dhe prapa • Rregullues dhe limitues shpejtësie - Tempomat • 8" Ekran të ndjeshëm në prekje (Touchscreen) me Bluetooth konektim dhe Navigacion me me harta të Evropës, CD, AUX, USB, SD card me AppleCarPlay dhe AndroidAuto • Wireless charging - mbushja e telefonit pa kabëll • 12V Prizë në panelin përpara • 16" Fellne të aluminit • Auto-hold funksioni • Timoni multifunksional nga lëkura • Shinat mbajtëse mbi kulm • Senzorë për parkim prapa • Front Assist - lajmërim emergjent për këmbësorë dhe bickileta • Driver Alert System • Retrovizori me errësim automatik • Pasqyret elektrike dhe me ngrohje • Klimatizim automatik dy zonal • Hapja e dritareve përmes pilotit • Drita te këmbët e shoferit dhe pasagjerit • Start/stop sistemi i fikjes së veturës • Ulëset nga materiali shtof • Coming/leaving home funksioni • Front ambient lighting

Gjendje e shkelqyer