SEAT LEON | 2019 | AUTOMATIK | 1.6 | NAFTE | 85kW/115KF Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë! SPECIFIKAT E VETURËS: 6 x Airbag (përpara, anësorë, prapa) ABS (Anti-lock Braking System) ESP (Electronic Stability Control) Senzor për matjen e temperaturës së jashtme Pajisje të ulëses së fëmijës ISOFIX Dritaret elektrike përpara dhe prapa LCD instrument tabela me bord kompjuter Ulëset nga materiali shtof LED Dritat e ditës automatike LED Teknologji dritat e shkurat dhe të gjata LED dritat e pasme Drita të mjegullës përpara dhe prapa Rregullues dhe limitues shpejtësie - Tempomat 10" Ekran të ndjeshëm në prekje (Touchscreen) me Navigacion të integruar me harta të Evropës Bluetooth konektim dhe AUX Pasqyret elektrike, me ngrohje dhe palosje Ndezja/fikja e dritave të gjata automatike 16" Fellne të aluminit Auto-hold funksioni Timoni multifunksional nga lëkura Senzor shiu me fshesa automatike Shinat mbajtëse mbi kulm Pasqyre në mbrojtësen nga dielli Drive mode: Sport/Eco Klimatizim automatik dy zonal Start/Stop sistemi i fikjes së veturës Freni i dorës elektrik Senzor parkimi përpara dhe prapa Kamerë për parkim prapa Frenim emergjent gjatë parkimit Retrovizori me errësim automatik 2 x USB Type C në panelin përpara 2 x SD Card memory slots Coming/leaving home funksioni Mbështetësja e dorës prapa me vendin për gota