SKODA FABIA | 2017 | MANUAL | 1.4 | NAFTË | 66kW/90KF Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë! SPECIFIKAT E VETURËS: 6 x Airbag (përpara, anësorë, prapa) ABS (Anti-lock Braking System) ESP (Electronic Stability Control) Senzor për matjen e temperaturës së jashtme Pajisje të ulëses së fëmijës ISOFIX Dritaret elektrike përpara dhe prapa LCD instrument tabela me bord kompjuter Pasqyret elektrike dhe me ngrohje 6.5" Ekran të ndjeshëm në prekje (Touchscreen) me Navigacion të integruar me harta të Evropës dhe Bluetooth konektim, USB, AUX, DAB Rregullues dhe limitues shpejtësie - Tempomat Retrovizori i brendshëm me errësim automatik Front Assist - Frenim emergjent për këmbësorë dhe bicikleta dhe bicikileta 16" Fellne të aluminit Auto-hold funksioni Klimatizim automatik një zonale Ulëset nga materiali shtof Mbështetësja e dorës përpara Timoni multifunksional nga lëkura Mbyllja qendrore me pilot Senzorë parkimi përpara dhe prapa Coming/leaving home funksioni LED Drita të ditës me sistemin DRL Drita të mjegullës përpara dhe prapa LED Dritat e pasme Senzorë parkimi përpara dhe prapa Xhamat e pasëm me errësim shtesë Start/Stop sistemi i fikjes së veturës