TOYOTA HILUX 3.0D4D 4X4 AUTOMATIK 2016

4X4 LOW RANGE, CENTER DIFF LOCK

GOMA BF GOODRICH ALLTERRAIN

KAMER PRAPA, TIMON MULTIFUNKSIONAL

ULESE ME NGROHJE DHE LEVIZJE ELEKTRIKE

SAPO SERVISUAR

NE GJENDJE PERFEKTE

3 CELESA, REGJISTRIMI I PARE NE KOSOVE

I ÇERTEFIKUAR NGA TOYOTA