TOYOTA LAND CRUISER PREMIUM 2014

3.0D4D 190PS AUTOMATIK-TIPTRONIC 4X4 

FULL PAJISJE, NAVIGACION, KAMERA 360SHKALLE, SENSORA PARKIMI, KEYLESS ACCESS HAPJE MBYLLJE PA CELES, ULESE ME NXEMJE PARA/PRAPA, KLIMA 4 ZONALE, 7ULESE, XHAMA TE PASEM TE ERRESUAR, BLIND SPOT MONITOR, CRAWL CONTROL, 4X4LOW RANGE, DIFFLOCK PRAPA, + CENTER DIFF LOCK, SHIBER, JBL SOUND SYSTEM, VOLLANI ME LEVIZJE ELEKTRIKE DHE NXEMJE, 

VETURA NE GJENDJE PERFEKTE E MIRMBAJTUR NE PERFAQSI TE AUTORIZUAR, ME 1 PRONAR NGA 00KM. 

ME NDRRIM CMIM TJETER