Toyota Land Cruoser, 150 3.0 Disel, viti 2011, manual 6 shpejtesi, serie Jubilare, 60 th Anniversary, Full Ekstra, Lekur, Touch Screen, Kamera para dhe mbrapa, sensor parkingu para dhe mbrapa, telekomand ne timon led para dhe pase, nje vit regjistrim.(049-201-213)