TOYOTA LAND CRUISER 150 2.8D AUTOMATIK TIPTRONIC 2018 PREMIUM PAKETA FULL PAJISJE


POSEDON: 4X4 LOW RANGE (DIFF LOCK PRAPA / CENTER DIFF LOCK)

CRAWL CONTROL

ULESE ME NGOHJE DHE FTOFJE

CLIMATRONIC 4 ZONALE

ULESET PRAPA ME NGROHJE

7 ULESE

KAMERA 360 SHKALLE, SENSORA PARKIMI

DRITA FULL LED PARA / PRAPA

KUKE TERHEQESE

TIMON MULTIFUNKSIONAL ME LEVIZJE ELEKTRIKE

SHIBER

XHAMA TE ERRESUAR

KEYLESS ACCESS ( CELES INTELEGJENT)

PRONARI I PARE NE KOSOVE

GJENDJE PERFEKTE