TOYOTA RAV4 | 2014 | MANUAL | 2.2 | NAFTË | 110kW/150KF Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë! SPECIFIKAT E VETURËS: 6 x Airbag (përpara, anësorë, prapa) ABS (Anti-lock Braking System) ESP (Electronic Stability Control) Senzor për matjen e temperaturës së jashtme Pajisje të ulëses së fëmijës ISOFIX LCD instrument tabela me bord kompjuter Ulëset nga materiali lëkurë Ulëset e para me ngrohje Konzola përpara e lartë me mbështetëse të dorës Rregullues dhe limitues shpejtësie - Tempomat 6" Ekran i ndjeshëm në prekje (Touchscreen) me Bluetooth konektim, USB, AUX, CD, DAB dhe Navigacion me harta të Evropës Retrovizori i brendshëm me errësim automatik Hands-free Open & Go (Hapja/mbyllja dhe ndezja/fikja e veturës pa çelës 18" Fellne të aluminit Auto-hold funksioni Timoni multifunksional nga lëkura Drita të mjegullës përpara dhe prapa Sistemi i vozitjes Sport/Normal Hapja e bagazhit në mënyrë elektrike Mbyllja qendrore me pilot Senzor parkimi përpara dhe prapa Kamera për parkim prapa Senzor shiu me fshesa automatike Dritaret elektrike përpara dhe prapa LED Dritat e ditës automatike 4WD Sistemi i ngasjes me 4 rrota aktive BMS Sistemi i këndit të vdekur Xhamat e pasëm me errësim shtesë Klimatizim automatik dy zonal