TOYOTA RAV4 2.2DIESEL 4X4 AUTOMATIK

VETEM 121,000KM TE GARANTUARA

1 PRONAR NGA 00 E BLERE NE TOYOTA KOSOVA DHE E MIRMBAJTUR VETEM ATY. HISTORIA E VETURES EDHE 100% E GARANTUAR. POSEDON:NAVIGACION,KAMERA, ULESE TE LEKURES ME NXEMJE, TIMON MULTIFUNKSIONAL, SHINA EXTRA THULE, CLIMATRONIC KUK TERHEQESE, GYPEKI ME HAPJE MBYLLJE ELEKTRONIKE, KEYLESS ACCES HAPJA E VETURES DHE MBYLLJA PA ÇELES, START/STOP.

GJENDJA PERFEKTE.