TOYOTA RAV 4 2013 2.2D | 190,000KM   - Automatik-Tiptronic. - Ngjyre e Bardhe Perlë - Ulese me ngrohje, lekure, ulesja e shoferit elektrike - Kamere parkingu - Goma Pirelli - Gypek me hapje/mbyllje elektrike - Start/Stop - Climatronic 2 zona - Center Difflock - Xhamat e pasem te erresuar - Timon Multifunksional / F1 - Hill Decent Control - Xhamat me rryme / Pasqyret me rryme dhe palosje - E mirmbajtur vetem ne servis te autorizuar - 100% e Garantuar ne histori - Gjendja Perfekte - Nr tel:+38349431643 - Çmimi:18,200 ( i negociushem)