• SHITET ME MUNDËSI NDRRIMI
  • Goma të reja M+S plus Gomat e verës

Caddy Maxi 7 Ulse viti 2012 1.6 Tdi 102ps Manual Full Opcion

Air Bag - Abs - Esp - Klim - 7 Ulse ulset e para me Nxemje - Self Parking - Senzora Pparkingu para dhe pas - Pasqyre Elektronike - Xhama Elektronik dhe të errësuar nga Prodhuesi - Kukën për tërheqje - GEPEKAT ( TREGERAT MBI TAVAN ) etj. 

Kontakto në numrin për më shumë info

048 747 807