Shitet VW CADDY MAXI 1.6 TDI Me 7 ulese ,Me Klima, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania. * VW CADDY 1.6 TDI 102PS * Viti i prodhimit 2012 * KLIMA * RADIO CD * AUX dhe SD CARD * Airbag * ABS * ESP * Mbyllje qendrore * Ulëset e para standarde * Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë * ESP, ABS * Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë * Mbyllje qendrore me teledirigjim * Dritë për mjegull mbrapa * Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë * Timon servo progresiv elektro-mekanik * Pasqyre nën mbrojtëset e diellit . Çmimi i makines : 11,000 euro Gjithashtu bejme ndrrim me Golf 5 ose 7