Shes VW GOLF 6, dizell 1.6,automatik DSG,viti i prodhimit 11/2010,kilometra te kaluara 252,000 te garantuara ,RKS. Vetura posedon senzora te parkingut para mbrapa dhe rrypin dhemzor e ka te ndrruar ne 250.000 km. Vetura eshte gjendje te rregullt .Tel. +38344168196