VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION

Vetura e sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪

Kilometra te garantuara 100 % • 202.000 •

•Ccm: 1.6 TDI  - 110 PS / 81 KW 

•Viti 19.09.2016 Full Option

• Ndërruesi i shpejtësive: Manual

• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa 

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Gjamat COLOR të prodhuara nga prodhuesi 

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës 

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem te autoparkingut

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” 

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë 

• Ulëse me Ngrohje & me Buton

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3 

• CD-Player 

• Blutetooth 

• NAVi Media 

• AUX-IN 

• AirBag

• ESP

• ABS