SHITET GOLFI 8 ME DOGAN 

MODEL : LIFE 2.O TDI

KM : 100 MIJ

VITI : 05/2020

AUTOMATIK


VETURA POSEDON : SENZORA PARA/MRAPA , DISTANC KONTROLL, FRENIM EMERGJENT , NDJEK VIJAT E BARDHA , NJEH SHENJAT E KOMUNIKACIONIT , ULESET ME NGROHJE , TIMONI ME NGROHJE , AMBIENT LIGHT ALL COLORS , LIBER SERVISI PREJ 00 KM , SERVISIN E KRYER 

E MIREMBAJTUR NE GJENDJE TE RREGULLT , GARANTOJM PER KILOMETRA DHE GJENDJE TE VETURES .