2.0 dizell 45,000 km 150ps VW Self Driving Lane Assist Distronik Senzora para dhe mbrapa dhe kamer 4 Modes: Eco - Comfort-Sport-Individual Head up display Ulse nxemje para dhe mrapa 4 zone klima Park assist Zerim harman kardon Keyless go IQ light Ulse elektornike me masazh Ambient light I ardhur nga Zvicra me dogane dhe RKS Qmimi I diskutushem. 049191700