27.000km 245ps Performance Fellne Adelaide Ngjyra speciale Kings Red Metallic Harman Kardon Ambient Light Panoram Lane Assist Distronic Kamera - Sensora dhe Self Parking VW Self Drive IQ Light Intelligent Nxemje ne vollan edhe ne ulse 4 Zone Climate I Ardhur nga Gjermania vetem me Dogane Qmimi i diskutushem 049191700