VW PASSAT 3X R-LINE FULL PAJISJE 2.0 BI-TDI ABT 300PS 4MOTION VITI:2016 PREJARDHJE NGA ZVICRRA DRITA FULL LED PARA PRAPA PANORAMA ULESE ME NXEMJE ELEKTRIKE TE LEKURES R LINE(NAPPA LEATHER) INSTRUMENTABEL DIGJITALE NAVIGACION FELLNE 19' R LINE ABT TUNNING ME CEETEFIKAT NGA ZVICRRA 300PS FRONT ASSIST LANE ASSIST Vetura eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet me km dhe histori te garantuar online.