VW Polo 1.2 benzin 12 ventill
-Manual
-Dhjetor 2005
-Ngjyra Reflex Silver
-229xxx km te kaluara
-Fara GTI
-Grilla GTI
-Fellnet BBS 16”
-Gomat te veres 2021 205/45/R16
-Goma te dimrit SAVA 2021 me bendasha
-ABS
-EPS
-EBA (Electronic brake assist)
-Servo
-Mbyllje centrale
-Klime funksionale
-Xhamat perpara me rryme
-Pasqyret elektrike dhe me nxemje
-Radio PIONEER me CD/AUX/USB
-Zerimi SONY
-Amortizerat mbrapa te ri VW
-Sensori i oksigjenit i ri VW
-Lambda sensori i ri (sensori i shtypjes) VW
-EGR ventilli i ri
-Kandelat e reja VW
-Pragjet dhe krillat perpara te reja
-2 qelsa

Vetura eshte prodhuar ne Itali dhe ka ardhe nga Zvicra. Un jam pronari i pare ne KS. Vetura eshte e regjistruar ne emrin tim personal deri ne Janar 2024.

Vetura ka te gjitha serviset e bera me rregull dhe eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike.

049/868-822
Viber / Whatsapp