Volkwagen T-Roc 2.0 TDI Automatik DSG 

110 KW/ 150 PS 4 Motion Highline BMT

Viti i prodhimit 08/2019

Kilometra te garantuara 186,000

Klimatronic

Timon me Nxemje

Kamere

Senzore parkingu para dhe mrapa

Ulese me nxemje 

Ulese gjysem lekure

Timoni multifunksional i lekures

Frenim Emergent, Lane Asisst, SOS

Vozitje intelegjente, Distanc Kontroll

Disqe alumini 

Led ambient

Drive mode select 

Lled para dhe mrapa

Drita intelegjente

Ora digjitale

Komanda ne timon

Shpejtesi ne timon F1

Tempomat

Bordcomputer

Bagazhin elektrik

Dritare te erresuara fabrikisht


Vetura eshte e sapo ardhur, e pa vozitur ne kosove

Km dhe histori online 100% i garantuar


Me Dogane te paguar.


Mundesi blerje edhe me financim bankar deri ne 80% 


Per me shume kontaktoni: 


048422777 


049820558 viber whatsapp