VW TIGUAN HIGHLINE 2.0TDI DSG 4MOTION 4X4. VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE OPTIKE ME FULL PAJISJE.

NAVIGACION

KAMERA

PARKASSIT (VETEPARKIM)

SENSORA PARKIMI PARA PRAPA 360°

DRITA LED PARA PRAPA

INTRUMENTABELA DIGJITALE

USB BLUETOOTH AUX CD SD CARD

XHAMA TE ERRSUAR FABRIKISHT

NXEMJE NE ULSE

CLIMATRONIC 3 ZONA

TIMONI MULTIFUNKSIONAL I LEKURES ME SHPEJTESI F1

SENSOR TE DRITAVE DHE SHIUT

DRIVE MODE SELECTION

I SERVISUAR DHE MIRMBAJTUR ME KOHE

RRYPI I NDERRUAR SERVISI I MOTORRIT DHE NDERRUESIT I SAPO KRYER

2 PAR FELLNE VERE 19" DIMER 18" ME DY PARE GOMA

2 ÇELESA ORIGJINAL + WEBASTO

LIBRI I SERVISIMIT

FRONT ASSIST / LANE ASSIST

PER ME SHUM KONTAKTONI 

CMIMI I DISKUTUESHEM