“TIGUAN 3xRLINE,(4MOTION 4x4) 2.0”AUTOMATIC (DSG).       •NGA ZVICRA                    •Specifikat e Vetures,               •Posedon Liber Servisimi Në Zvicer Nga Prodhimi Deri Tani, e Garantuar Për Km Dhe Aksident Mundesi Kontrrollimi Ne Servise Të Autorizuara.    •Motorri 2.0 Diesel -130kw-177Ps.                               •LledaOrigjinal ,Senzora,Kamera Mbrapa,Full Panoram,Fellne 19inch Origjinale Me Goma të reja Continental 2022,Shpejtsit në Timon F1,Senzora të Shiut,Ulëse me Nxemje,Radio Rns,Klima 2 Sezonale (ACC),Navigacion,              Bluetooth,Aux,Tempomat,Speed Limit si dhe shum opcione te tjera.                                             •Kilometrazha 199949 Të Garantuara.                                      •Veturë Personale, E doganuar dhe e regjistruar                                 Viti Prodhimit 10/2013.             ☎️045-918-163.(Vetem Thirrje)