VW TIGUAN 2X R-LINE FULL PAJISJE

2.0 TDI DSG 200PS 4MOTION 

55,000KM 100% TE GARANTUARA

SAPO SERVISUAR TEK BAKI AUTOMOBILE

PAJISJET: PAKO R-LINE JASHT DHE BRENDA

DRITA FULL LED PARA\PRAPA

ULESE ME NXEMJE

CLIMATRONIC 3ZONA

TIMONI SPORTIV R LINE MUKTIFUNKSIONAL

TAVANI I ZI BRENDA

XHAMAT E PASEM TE ERRESUAR NGA PRODHUESI

KAMERA PRAPA / SENSORA PARKIMI

RADIO NAVIGATION SYSTEM DISCOVER PRO

PARK ASSIST

DRIVE MODE SELECTION

GYPEKI ME HAPJE/MBYLLJE ELEKTRIKE

VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE 

2 PARE GOMA VERE/DIMER