TIGUAN R-LINE

2.0TDI 150PS 4MOTION

Viti i prodhimit 06/2019

Km 121,000

Ngjyra e bardhe,

Drita para full LED Intelegjente - Drita pas LED Matrix, Kevless Access (Hapie/Mbyllje pa qeles),

Ndezje Start/Stop button,

Interieri Lekure,

Ulese me ngrohje, memorie me levizje elektrike, shoferit dhe pasagjerit,

Timon multifunksional F1, Timon me ngrohje, Instrumentablla digjitale,

Navigacion, Webasto, Apple CarPlay, Android Auto, Climatronic 2 Zona,

Led Ambient light, Blind spot monitor (këndi i vdekur)

Gepek me hapje/mbylle elektrike dhe memorie,

Senzora parkimi para he prapa,

Auto Parking, Sensora 360°, Kamere, 3x USB/SD Card, Sisteme te sigurise - Lane Assist, Park Assist, Frenim Emergent, Cruise Control, Kuke elektronike,

Drive Mode Select et].

Me Dogane te paguar.

Mundesi blerie edhe me financim bankar deri ne 80%

Per me shume kontaktoni:

048422777 viber whatsapp

049820558