PASSAT 2.0 TDI 2015  Automatik  DSG

Passat 2.0 TDI
•VW Passat
•Viti 17.11.2015
• 2.0 Tdi 110 KW 150 Ps
•Automatik DSG
•Start Stop
•Pulla Ne Timon
•Camera
•Auto parking pilot
•Keyless Go  2 Qelsa fabrikisht
•Navi model 2016
•Klim para pas
• Sensora 360
•Fellne me Goma te veres 215-55-16
•KM 261.700 Te Garantuara ME LIBER dhe Histori ne VW
•Servis ule filtera te sapo kryn ne 260xxxKM

•Baterin e re 2024
QMIMI 11.100 EURO PA DOGAN
QMIMI 14.300 EURO ME DOGAN